bkm plast kurumsal

2012 Yılında atılmış olduğumuz termoplastik sektöründe sağlam ve emin adımlarla ilerleyip ARGE çalışmalarımızı tamamladık. Bu emin adımlar sayesinde ülke ve dünya lideri olan bir çok fabrikalara en iyi hizmeti sağladık. Aldığımız müşteri memnuniyeti ve ortaya çıkardığımız kalitenin artık bağımsız olmasına karar verdik ve

BKM TASARIM ENDÜSTRİYEL PLASTİK MAK. VE İNŞ. TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ’ni kurduk.

1.500m2 kapalı alanda işinde uzman ekibi ile önceliği kalite ve müşteri memnuniyeti olan şirketimiz proses alanlarınıza uygun hesaplamalar ile çevre bakanlığından istenilen baca ölçüm şartlarını yerine getirilmesi konusunda başarılı ve istenilen hizmeti yerine getirmek için çözüm üreten bir firma olmuştur.

Polipropilen, Polietilen, PVC ve benzeri termoplastik malzemelerden Avrupa standartlarına uygun ve sürekli olarak yeni teknoloji takibi yapan bir firma olarak çalışmalarımız devam etmektedir.

Proje çiziminden başlayıp imalat, montaj, kurulum, testler ve devreye alma işlemine kadar (anahtar teslim) hizmet vermekteyiz.

Gaz arıtma sistemleri (scrubber),

Kimyasal depolama tankları,

Asit kostik daldırma banyoları,

Galvaniz kaplama tesis kurulumu,

Biogaz tesisi bakteri scrubber imalatı,

Arıtma tankları,

Beton ve zemin kaplamaları,

Kimyasal ürün karıştırıcı tankları (mikser),

Alın kaynak ve elektrofizyon kaynak ile kimyasal boru transfer hatları,

Tank dolum boşaltma boru hatları ve koku absorbe özel imalatları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Proses ihtiyaçlarınıza göre siz değerli müşterilerimize özel tasarımlar yaparak çözüm sunmaktayız, sloganımız olan Bahane değil Çözüm üretiriz anlayışıyla hizmet vermekten gurur duyuyoruz.