bkm plast kurumsal

2012 Yılında atılmış olduğumuz termoplastik sektöründe sağlam ve emin adımlarla ilerleyip günümüze kadar geldik. Bu emin adımlar sayesinde ülke ve dünya lideri olan bir çok fabrikalara en iyi hizmeti sağladık. Aldığımız müşteri memnuniyeti ve ortaya çıkardığımız kalitenin artık bağımsız olmasına karar verdik ve BKM ENDÜSTRİYEL PLASTİK MÜHENDİSLİĞİ şirketini kurduk.
1.500m2 kapalı alanda işinde uzman ekibi ve önceliği müşteri memnuniyeti olan BKM Endüstriyel Plastik Mühendisliği, proses alanlarınıza uygun hesaplamalar ile çevre bakanlığından istenilen baca ölçüm şartlarını yerine getirilmesi konusunda başarılı ve istenilen hizmeti yerine getirmek için çözüm üreten bir firma olmuştur.
Polipropilen, Polietilen ve PVC plastik malzemeden Başarılı ve Avrupa standartlarına uygun üretimini yaptığımız
Kimyasal depolama tankları, asit kostik daldırma banyoları, galvaniz kaplama tesis kurulumu, arıtma tankları, beton ve zemin kaplamaları, gaz arıtma sistemleri (scrubber), kimyasal ürün karıştırıcı tankları (mikser), alın kaynak ve elektrofizyon kaynak ile kimyasal boru transfer hatları, tank dolum bosaltma boru hatları ve koku absorbe özel imalatları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.