Metreküp Arıtma PP PE Depolama Tank İmalatları

METREKÜP ARITMA TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. tesislerine, PP-PE tank imalatları konusunda çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetler arasında, yağ ayırıcı tanklar, çöktürme tankları, aktivasyon tankları, kimyasal depolama tankları ve çamur tankları ağırlıktadır. Polietilen ve Polipropilen levhalardan üretimini yaptığımız bu tankların 5.000m³ ile 60.000m³ arasında değişmektedir. Uzman kadromuz ile METREKÜP ARITMA TEKNOLOJİLERİNE uzun…

Details

İzmit Sakarya Nakliyat PVC Borulama Hat Onarım İşleri

İzmit Sakarya Nakliyat ltd. şti. kimyasal nakliyesinde kullanılan tankerlerin, dolum ve boşaltma boru tesisatların yenilenmesi, tamir bakım onarım işleri firmamız tarafından yapılmaktadır.
Projelerimiz arasında polyester olan bu tankerlerin Yüksek yoğunluklu HDPE malzemeden üretimleri için çalışmalarımız devam edecektir.
Yenilikçi ve sürekli olarak teknolojiyi yakından takip eden firma olarak müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Haymet Makina Galvaniz Kaplama Tesis Kurulumu

Konya Organize Sanayi Bölgesinde kurulma aşamasında olan GALVA SWEKON Limited şirketine, KOCAELİ ilimizin önde gelen ve dünya çapında adını duyuran HAYMET MAKİNA LTD. ŞTİ. tarafından gerçekleştirilen, anahtar teslim galvaniz tesis kurulum projesine vermiş olduğumuz destekler devam etmektedir. Hizmetlerimiz arasında yer alan; Polietilen Daldırma banyoları, Scrubber gaz arıtma sistemi, Polipropilen asit fanı, arıtma tankların ve daldırma…

Details